Jaj, de nagyon szeretem ezt a sorozatot! A hangulatát, a szereplőit, a humorát... Úgyhogy alig várom, hogy megjelenjen a következő rész. ????
???? Az utolsó részről írt értékelésem pedig már olvasható a blogon.
#olvasnijo
#bookblogger #bookstagram #bookl
こんにちは!
メディストア宇都宮PARCO店です!????????
今日紹介するのは!!
.
mini ハートBB
¥2500 tax
.
mini シリーズからハートが出ました????????????????❤️
可愛すぎないカッコいいコーデの方にも付けやすいデザインになってます????????????小さいので誰でもどの場所にでもオススメ出来ます( ´艸`)☘️
プレゼントであげてもいいですね????!
#medistore #メディストア #宇都宮 #パルコ #parco #新作 #ピアス #ハート