Veg & Bones İlikli Kemik Suyu Sade Pazar mağazalarında ve sadepazar.com’da. Saray mutfağından günümüz modern şeflerinin mutfaklarına uzanan, tüm dünyada şifa ve lezzet kaynağı olarak tanımlanan ilikli kemik suyu dünyada " broth, stock, brühe, brodo, altın sıvı, superfood” gibi çoğaltabileceğimiz birçok isimle anılan çok değerli bir besin kaynağıdır. Değişik sebze...
by sadepazar 4 months ago | via Instagram

Zeytin Dalı Harekâtında vazifeli askerlerimizin, bu vatanın evlatlarının yanındayız! Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. Afrin’e kahramanca çarpışmayan giden askerlerimizin hayırla ve selametle dönmesi için duadayız!
by sadepazar 1 week ago | via Instagram

Doğal Doğum Nedir? Doğum nedir? Doğumun başladığını nasıl anlarız? Doğum ortamları nasıl olmalıdır? Doğum doğal bir eylemken doğal doğum kavramı nedir? Bebeklerin doğumdan hemen sonra ihtiyaçları nelerdir? Konuşmacı: Hemşire Nesrin Öcal 17 Şubat 2018 Cumartesi 13:00 Balipaşa Cd. No:17/A Fatih/İstanbul 0212 951 0990 Hanımlara özeldir. Kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
by sadepazar 1 week ago | via Instagram

Seyahat boy Yeşil Köpük Zeytinyağlı Sabunu gördünüz mü? Seyahatlerinizde, okulda, işte sentetik kokular ve ağır kimyasallar içeren sabunlar kullanmanıza gönlümüz razı olmadı, biz de 25 gramlık mini zeytinyağlı sabun yaptık, çok da güzel oldu! Lavantalı ve saf zeytinyağlı seçeneğiyle, sadece 2 lira. Sade Pazar şubelerinde ve sadepazar.com'da satışta.
by sadepazar 1 week ago | via Instagram

Sade Pazar Dostlarına Sevgili dostlarımız, Sizlere 10 yıldır titizlikle hizmet verme gayretindeyiz. Kaynağını, nasıl yetiştirildiğini ve nasıl üretildiğini bilmediğimiz hiçbir ürünü raflarımıza koymadık. Hatta bu hassasiyet bizi üretmeye yönlendirdi. Bir ürünün doğal kaynaklardan temin edilmesi, doğal yetiştirilmesi, hazırlanması, paketlenmesi en önemli derdimiz oldu her zaman. Dostlarımız, ürünlerimizin doğallığını ve kalitesini...
by sadepazar 2 weeks ago | via Instagram

Cildinizi temizlerken ne kullanıyorsunuz? Cilt temizleyicinizin katkısız ve doğal olmasına dikkat ediyor musunuz? Hem cildimi temizlesin, hem içeriği temiz olsun, hem de mis koksun derseniz Hekimana Saf Gül Suyu ve Lavanta Suyu'nu tavsiye ederiz. Çiçeklerin su buharı distilasyonuyla hazırlanan saf gül ve lavanta sularımız cildi tahriş etmez, derinlemesine temizler.
by sadepazar 2 weeks ago | via Instagram