Pierwsze dyńki w tym sezonie spożytkowałam w mój ulubiony sposób - robiąc krem z pieczonej dyni. Przepis z książki "Smak miłości" Agnieszki Maciąg gorąco polecam, bo zupa praktycznie robi się sama - nie ma uciążliwego krojenia i duszenia dyni, wystarczy p
by stawarskabeata 8 years ago | via Instagram

Dzień Dobry! ???? Życzymy Wam miłego dnia! ❤ Kto wpadnie do Nas na takie śniadanko?☕ ➡ www.butosklep.pl #butosklep_pl #shoponline #nowosci #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #moda #instashoes #new #newcoletion #styl #photooftheday #
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram

Do naszych balerinek Lison dołączył nowy kolor ???????? Przypominamy ze jeszcze dziś kupicie swój wybrany model z rabatem - 10% kod: WEEKEND10 ➡️www.butosklep.pl #butosklep #shoponline #goodday #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #i
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram