Wesołych świąt Masłożercy! Spokojnych i zdrowych dni spędzonych w waszym gniazdku wraz z bliskimi! A przede wszystkim by na waszych świątecznych stołach nie zabrakło trzynastej potrawy czyli mojego masła! #swieta #merrychristmas #zyczenia #masloorzechowe
by panorzech.official 8 years ago | via Instagram



...because who doesn’t like photos of food ???????????? #tacos #vegan #thugkitchen #weeknightdinner
by kelly.jean.daniel 8 years ago | via Instagram