Zatím vás je na startovní listině 22! Tak čapněte kámoše a přijďte za námi na Vítkov v dvojnásobném počtu! PS: Elektřina je na spadnutí, tak snad už si v lednu stihneme udělat čaj! :) #vitkovska10 #dneskametonezlomi #prahabeha #rozbehejmeprahu #bêhpraha
by vitkovska10 8 years ago | via Instagram