Dokładnie po 5 latach Arctic Monkeys powrócą na Open'er Festival!!! To jest jedyne moje zdjęcie z Open'era 2013, z koncertu AM, które nadaje się do publikacji :D Wiecie - młody byłem, początkujący bloger, bez odpowiedniego sprzętu i presji na zdjęcia... T
by podrozemuzyczne 8 years ago | via Instagram


The unboxing of the November look fantastic beauty box is now live on my blog. I'm just a little late in posting this ???? #blogger #lookfantastic #unboxing #flatlay #instagood #discoverunder10k
by vicky_auldxo 8 years ago | via Instagram

I have a new blog post all about my favorite products I love to use in winter to keep my skin lovely and hydrated #blogger #flatlay #instagood #theordinaryskincare #nutrogena #drpawpaw #no7 #discoverunder10k
by vicky_auldxo 8 years ago | via Instagram