Dokładnie po 5 latach Arctic Monkeys powrócą na Open'er Festival!!! To jest jedyne moje zdjęcie z Open'era 2013, z koncertu AM, które nadaje się do publikacji :D Wiecie - młody byłem, początkujący bloger, bez odpowiedniego sprzętu i presji na zdjęcia... T
by podrozemuzyczne 8 years ago | via Instagram


IDÉE DU JOUR ????: tu prends ta recette de cookies préférée et tu ajoutes un crumble dessus pour un effet crunchy wahou... (si t’as pas de recette de cookies va faire un tour sur mon blog ????) #cestmafournee #cookies #crumble #instagood #instagood #foodb
by cestmafournee 8 years ago | via Instagram

« Hasselback potatoes » dans une sauce de ouf par @ottolenghi ! La recette est sur mon blog (lien dans ma bio). #cestmafournee #ottolenghi #yotamottolenghi #hasselbackpotatoes #instafood #instagood #foodblogger #nouvellerecettesurleblog
by cestmafournee 8 years ago | via Instagram