Dzisiaj, na zakończenie biegowego tygodnia, zaplanowałem spokojne 18 km. Cały tygodniowy plan ułożony był pod kontem odpoczynku i "zluzowania". Dlatego kończę go z zaledwie 45 km na liczniku. Dzisiaj bylo sporo asfaltu, ale wstąpiłem też do lasu. Wszędzie
by biegamsobie.pl 8 years ago | via Instagram

相信自己在國外支援⛵️ #護士節真快樂 #宜蘭縣運動會 #帆船 #sailboat #yolo #instagood #instalike #photooftheday #picoftheday #tagforlike #like #beautiful #taiwam #yilan
by smilebenjean 8 years ago | via Instagram


????▋ #雞玉錦拉麵▋日本連續四年排隊第一名,來自秋田縣的雞湯拉麵 ???? https://goo.gl/f9iHED ✔雞香醇清湯醬油拉麵$200 ✔雞濃熟白高湯/豪華醬油拉麵 $280 不論是濃湯或清湯,湯頭都溫潤順口不油膩!! 也不會過鹹,非常和台灣人的口味。將麵和著湯汁一起吃下肚,麵條夾雜著美味的湯頭,感覺麵條也吸附了部份的湯汁,非常過癮 #ramen #taiwanramen #taipeifood #taiwanesefood #taiwanrestaurant #taipeiresta
by smilebenjean 8 years ago | via Instagram