Jak tam Wasz wieczór? Będzie z książką czy raczej nie? ???? Ja dziś miałam długo zajęcia, dopiero zjadłam obiad, więc zobaczymy jak to będzie z czytaniem, bo jeszcze sporo do zrobienia przede mną ???? 06.03.2018 #bookstagram #bookstagrampl #vsco #marzec
by czytaneprzykawie 8 years ago | via Instagram