Przeurocze maleństwo ????
Wszystkiego wspaniałego Kobietki ????
Jakie wolicie kwiatki? Cięte czy w doniczkach? Ja uwielbiam te doniczkowe ???? nie ważne czy w wersji mikro, czy makro ????
#dzienkobiet#womansday#flower#pinkflower#kalanchoe#littleflowe
Petites nougatines tout juste sorties du four. Self control pour ne pas se taper toute la boite ???? C’est une recette de de Lenôtre publiée sur mon blog il y a quelque temps. Très facile à faire ! #cestmafournee#nougatine#pessah#gourmandise#instafood