Wiosna czy raczej nie? U mnie dziś spadł śnieg, a za godzinę świeciło ostre słońce i było 6 stopni ???? Nadal czytam "Szeptuchę", ale minęłam już połowę, więc jest nadzieja, że uda mi się skończyć ją w ten weekend ???? A Wam w towarzystwie jakiej książ
by czytaneprzykawie 8 years ago | via Instagram