„A niedziela będzie dla nas”???????? Po ciężkim tygodniu w końcu troszkę czasu dla nas... chociaż trzeba by ogarnąć mieszkanie, bo po wczorajszym grillu to mamy piaskownice na korytarzu to chyba jednak wybierzemy spacer a porządki poczekają do wieczora ??
Just a nice double burger from Budapest ????