Ten wzór obrączek wpadł nam w obok jakoś dwa lata temu ????. Były inne niż wszystkie, nietuzinkowe a jednocześnie przepiękne i miały w sobie to coś. Od razu powiedziałam Kubie, że chce tylko takie na szczęście podzielił moje zdanie ????????????. • • • #mr
by roksanafic 8 years ago | via Instagram