Ini first time makan Sate Zul Kuantan ni setelah sekian lama mengidam. Alhamdulillah memang sedap, kenyang dan berbaloi dengan harga. Ramai betul orang mai makan sini, puas hati. Cuma parking agak terhad dan kena pandai-pandai cari parkinng kereta. . #IAF
by iafoodhunter 8 years ago | via Instagram


Po raz kolejny uzupełniliśmy rozmiary, pojawił się również kolor szary ???? Sandałki NEMESIS ???? znajdziecie je w naszych nowościach www.butosklep.pl ➡️ #butosklep_pl #shoponline #nowosci #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #moda #i
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram

Dzień Dobry w słoneczny poranek! ???? Jakie macie plany na dziś? Zapraszmy do działu NOWOŚCI! ???? ➡www.butosklep.pl #butosklep_pl #shoponline #goodday #nowosci #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #instagirl #moda #instashoes #new #n
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram