"minden sírásnak helye lesz sírás még nem ment kárba öt sírás egy állójegy a mennyország kapujába hat sírás már ablaknál hétnél pótszék járna tíz sírás után otthonra lelsz a kurva nagyvilágban" /Tisza Kata - A legjobb hely a városban te vagy/ #book #book
by neverletmego_virag 8 years ago | via Instagram