Ilyen lett a legújabb körmöm, szerintem ez az eddigi legcukibb ????????Tudom, a muffint is fehér alapra kellett volna, de így is olyan édi lett szerintem ???? Nektek hogy tetszik? Egyébként most a lábamon is ugyan ez a fukszia szín virít ????????????
.
.
Soaking the weekend sun ☀️⠀
Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀
Shop on www.royaltyforme.com