Witajcie. Piękne lato mamy tej wiosny. Na dworze pachnie, ptaki śpiewają. Takie wiosenne klimaty zagościły tez na moich paznokciach.
Moja przygoda z lakierami hybrydowymi zaczęła się dawno temu. I ta przygoda trwa do dziś. Opowiem wam o wiosennych kolorac
Peek-a-boo, it’s us! Thanks to all our followers for joining us on this Instagram journey. We ???? you! - #MattandJuliette