Доброе утро девочки ????
.
У нас за окном хмуро и дождливо, но это не повод грустить, ведь можно посидеть сегодня дома в тепле и вдоволь повязать))) т.к.с приходом тепла, все больше времени проводим на улице и на вязание остаётся только ночь ????
.
А ещё
Happy Sunday! ???? headed out on a photo shoot to capture some of my favorite Connecticut Front Doors for a blog post. The warmer weather has encouraged people to put out their planters - they’re all so gorgeous! ???? Also, I’ve been crushing on bandanas
I woke up at 5:30am (still adjusting to the time difference) and captured this Sedona Sunrise. We have a pretty spectacular view from our room, I am pinching myself that I get to wake up to this for the next few days. I loved the little yellow lights in t