Właśnie skończyłam czytać #Toń i chociaż dużo osób uważa, że to najlepsza książka Marty Kisiel ja się trochę z tym waham. ????????♀️ Zaraz zabieram się za pisanie recenzji i wtedy to wszystko lepiej przemyślę. Dzisiaj - w ten naprawdę słodko-gorzki dzień
【&AND HOSTEL AKIHABARA】
1階ラウンジが様々の色に変化するようになりました!✨
自分のピッタリの色を見つけてみてください!
We have our newest lights on display at our lounge! There are hundreds of colors to try so why don’t you come and find your favorite color??
・
・
・
#akihabara #hostel #iot #japan #tra