Czytam, a w zasadzie słucham "Klątwy lutnisty" - od tygodnia mam abonament w Legimi i to najlepsza moja decyzja ostatnio???????????? Wciągnęłam się - podoba mi się odwiedzanie Warszawy różnych epok, podoba mi się styl pisania autorki, jak i sama historia
by bez_daty_waznosci 8 years ago | via Instagram