Masa ena mai sini, waktu nak berbuka. Tapi dah tempah makanan sebelum tu lagi, okay la hidangan sampai waktu berbuka. Dari segi rasa makanan, so-so sahaja. Tapi ena puji Ikan Bawal Tiga Rasanya la. Sedap. Dari segi keselesaan, not bad tempat ni. Parking p
by iafoodhunter 8 years ago | via Instagram


Po raz kolejny uzupełniliśmy rozmiary, pojawił się również kolor szary ???? Sandałki NEMESIS ???? znajdziecie je w naszych nowościach www.butosklep.pl ➡️ #butosklep_pl #shoponline #nowosci #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #moda #i
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram

Dzień Dobry w słoneczny poranek! ???? Jakie macie plany na dziś? Zapraszmy do działu NOWOŚCI! ???? ➡www.butosklep.pl #butosklep_pl #shoponline #goodday #nowosci #buty #polishgirl #polishwoman #bestseller #fashion #moda #instagirl #moda #instashoes #new #n
by butosklep.pl 8 years ago | via Instagram