Můj nejnovější výtvor na šicím stroji.???? Několik hodin dřiny a nervů (například při špatném přišití jedné z kapes) stálo za to. Látka je sice nová, ale zbytková. Ve stylu upcyklace jsem použila knoflíky ze staré nenošené košile a kapsy jsem vytvořila ze
by tatomymo 8 years ago | via Instagram

Soaking the weekend sun ☀️⠀
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram


Friday mood and also because we have 20% off entire site! Use code THANKSMOM at checkout. ⠀ Shop on www.royaltyforme.com
by royaltyforme 8 years ago | via Instagram