Dzień dobry???? Witam Was w ten piękny i słoneczny dzień???? My dzisiaj celebrujemy święto naszej małej pociechy???????????????? A Wy jak spędzacie ten dzień? Na blogu www.mar-iw.pl pojawił się nowy post z nową stylizacją. Zajrzyjcie i dajcie znać co są
【&AND HOSTEL AKIHABARA】
1階ラウンジが様々の色に変化するようになりました!✨
自分のピッタリの色を見つけてみてください!
We have our newest lights on display at our lounge! There are hundreds of colors to try so why don’t you come and find your favorite color??
・
・
・
#akihabara #hostel #iot #japan #tra