????CZEŚĆ TU STRAŻACZKA!!! ????
.
.
.
.
Jestem mega zadowolona, wręcz szczęśliwa. W końcu dojechała do Osp Szembekowo , było to jedno z wielu marzeń . .
.
.
.
Oczywiście chce działać w OSP Szembekowo.
#straż #strażacka #strażpożarna #strażak #szembekow
Peek-a-boo, it’s us! Thanks to all our followers for joining us on this Instagram journey. We ???? you! - #MattandJuliette