Nie mogę się napatrzeć na te piękne okładki!???? Z pewnością już dobrze Wam znana część pierwsza „Naznaczeni Śmiercią” doczekała się kontynuacji! Czytaliście już „Spętanych Przeznaczeniem”? Przyznaję się Wam bez bicia, że ja jeszcze nie czytałam???? Mam z
by kobieta_z_pasja 8 years ago | via Instagram



現在月・水・金曜日定休日なので今日はお片づけと勉強をする普通の休日です。 #tattoook な温泉がミナミにあるらしいから気になる。 #ドレス ##赤いドレス #赤いドレスの女 #アップスタイル #リネアストリア #ウィッグ #長身 #年がら年中ダイエット中 #大阪 #十三 #北新地 #lgbt #lgbtq #instagood
by osakakyouka 8 years ago | via Instagram