Dzień dobry robaczki???? Jak Wam mija czwartek? My niedługo pędzimy robić foteczki???? już się nie mogę doczekać efektów???? Nie lubimy kopiować 'instagrama' ale marzy mi się takie zdjęcie na polu makowym???????? Jesteście za czy już się Wam przejadły mak
【&AND HOSTEL AKIHABARA】
1階ラウンジが様々の色に変化するようになりました!✨
自分のピッタリの色を見つけてみてください!
We have our newest lights on display at our lounge! There are hundreds of colors to try so why don’t you come and find your favorite color??
・
・
・
#akihabara #hostel #iot #japan #tra