Kam chodíte nejraději na zmrzlinu? ???????? Zmrzlináře jsem navštívila poprvé a fajn, ale mrzelo mě, že neměli mango, protože to si dávám vždy!☹️???? A kokos je u mě taky taková klasika!???? Jinak mám ráda třeba @angelato_official a musím vyzkoušet @creme
So, yesterday was my birthday! I’m 21, again. ???? Hubby had the great idea to take a pictorial scavenger hunt/nature walk. So we made a list, we grabbed our phones/ipods, and went around the neighborhood. Here are a few things on our list, can you spot ‘