Hej kochani [Współpraca reklamowa] Przebarwienia to bolączka wielu osób. Ciężko się ich pozbyć. Często to walka z wiatrakami. Sama wiele lat walczyłam z dużymi przebarwieniami, które miałam od korzystania z solarium. Piękna opalenizna= mega przebarwienia.
by kosmetyczniemonrog 7 months ago | via Instagram

Hej kochani [Współpraca reklamowa] Jak znaleźć coś dobrego do włosów i skóry głowy? Co zrobić żeby jedna pielęgnacja nie szkodziła drugiej?
by kosmetyczniemonrog 6 months ago | via Instagram

Hej kochani Ostatnio w moje ręce wpadł bardzo ciekawy krem, a właściwie żel do skóry twarzy. Garnier żel rozświetlający z witaminą C
by kosmetyczniemonrog 7 months ago | via Instagram

Hej kochani Dziś szybka stylizacja paznokci hybrydowych @claresanails Cała kolekcja powstała ze współpracy z @kitulec Wiedziałam, że z tej współpracy wyjdzie coś dobrego. Jakość na bardzo wysokim poziomie. Kolory są mega napigmentowane i wpisują się we ws
by kosmetyczniemonrog 7 months ago | via Instagram