Dobry wieczór???? Jak Wam minął dzień? Bo mi pracowicie! Mimo, że miałam wolne w pracy to ciągle gdzieś biegałam i ciagle byłam zajęta. Wolny dzień od pracy a tyle pracy???? I tak się zastanawiam jak ja to robię gdy muszę iść do pracy i zrobić jeszcze te
【&AND HOSTEL AKIHABARA】
1階ラウンジが様々の色に変化するようになりました!✨
自分のピッタリの色を見つけてみてください!
We have our newest lights on display at our lounge! There are hundreds of colors to try so why don’t you come and find your favorite color??
・
・
・
#akihabara #hostel #iot #japan #tra