Idag hade vi glädjen att äta en fin lunch med våra fina sexor! Tal, sång och mycket god och festlig mat! Åk 5 hade dukat oerhört vackert och var eminenta på att servera! #sigfridsborgsskolan #likaunika
by sigfridsborgf6 8 years ago | via Instagram

Strawberry tart, my kind of soul food. 水果塔也很可以. #instafood #coffee #cafe #delicious #instacake #dessert #foodpic #foodstagram #instagood #food #sweet #foodie #foodporn #yummy #cakes #台中 #下午茶 #甜點 #蛋糕 #咖啡 #咖啡廳 #美食
by yeahisee 8 years ago | via Instagram

Souvenirs collected from Munich. Don’t have a heat to share even pass on????super in love with it. #munich #germany #travelphotography #instagood #europe #life #wanderlust #explore #traveling #nature #lifestyle #instatravel #adventure #travelgram #trip #l
by yeahisee 8 years ago | via Instagram

Dzień dobry ???? Jak tam Wasze plany na dłuuugi weekend Nasze troszkę pokomplikowały się, ale w końcu wyjedziemy w środę do lasu, gdzieś bliżej natury daleko od zasięgów Przez ostatnie dni miałam przymusowy odwyk od Internetu, jako że mój „nowy” telefon n
by vegekolektyw 8 years ago | via Instagram