A dziś czuje się jakbym nosiła worki z cementem stopami ???? Co by tu porobić ? a dobra, pójdę coś zjeść ???????? Maksimum wypoczynku minimum wysiłku! #nomakeup #urlop #ciężarówka #wdwupaku????
by filozofia_na_szpilkach 8 years ago | via Instagram