Zapraszam na śniadanie! Sobotnie powolne, chociaż ja przed pracą. Nie wyobrażam sobie nie zjeść rano porządnego, sycącego śniadania lub nie zjeść go wcale, a wiem, że są takie osoby, które rano nic nie jedzą ???? Ja osobiście zasłabłabym na 100% z braku s
by pattihome 8 years ago | via Instagram