Lubicie długie spódnice.... Bo ja się właśnie zastanawiam???? Chyba w ogóle nie przepadam za spódnica o. Nigdy nie wiem co mam do nich założyć. Jak wszytkie bluzki pasują mi do spodni tak do spódnicy prawie żadne ???? Nie bardzo lubię t-shirty, a one najb
寒い日は暖かい所に行きたく…なりませんか。
マレーシアのコタキナバルは、登山も洞窟探検もビーチも街中から見える燃え上がるようなサンセットも、直行便だと約5時間半。
#マレーシア #コタキナバル #キナバル山 #登山 #ビーチ #絶景 #夕日 #世界遺産 #世界自然遺産 #南国 #自然 #instagood