Čítali ste Alchymistu? Pre mňa je to jedna z tých kníh, ktoré otvárajú oči. Ktoré motivujú a upozorňujú na skutočné veci v živote. A hlavne, každý si tam nájde čosi, čo ho dokáže inšpirovať. ☺️ Coelho je veľký pán, ktorý rozumie životu. ???? . . . . . #bo
by sabi.lipovska 8 years ago | via Instagram