Zejście choć piękne dla nas kompletnie bezużyteczne ???????? . . . . . #balticsea #ustroniemorskie #sun #commandogroszki #pocztówkazpolski #morze #sea #bałtyk #stairs #schody
by ponioslo_nas 8 years ago | via Instagram