Marzyciel to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich wydań. Brawa dla Wydawnictwa SQN za kawał dobrej roboty!
Jeszcze nie czytałam, ale cieszę się, że mam wreszcie tę piękną książkę w swoich zbiorach ☺️
Zakupiłam ją na stoisku @nieprzeczytane.pl
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!