,,Andromeda" była dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Nie była to typowa dla tego gatunku, słodka historiss o miłości, a opowieść o młodych, zranionych ludziach, szukających swojego miejsca w świecie. Ile razy ocenialiśmy drugą osobę tylko na podstawie wygl
by czytamitu 8 years ago | via Instagram

Kolorowy talerz ze sprężystym spaghetti, słodką fasolą i kremowym, oliwnym sosem. By to przygotować potrzebujesz tylko jednego garnka. Nie mogło być prościej! ???? ???????? link w bio . . . #spahgetti #italianstyle #vegan #pasta #veganpasta #veganfood #fo
by wegannerdblog 8 years ago | via Instagram

All smiles at the beach! #mymyrtlebeach AD
by alikirbymn 8 years ago | via Instagram