Általában nem vagyok oda a nagyon meleg időjárásért, de azért most szívesen pihennék a parton. Egyébként idén legfeljebb belföldön megyünk 3-4 napra valahova, de még sajnos semmi jó (bababarát) helyet nem találtam. Esetleg van ötletetek, hova lehetne menn
by csipkelany 7 years ago | via Instagram


The unboxing of the November look fantastic beauty box is now live on my blog. I'm just a little late in posting this ???? #blogger #lookfantastic #unboxing #flatlay #instagood #discoverunder10k
by vicky_auldxo 8 years ago | via Instagram

I have a new blog post all about my favorite products I love to use in winter to keep my skin lovely and hydrated #blogger #flatlay #instagood #theordinaryskincare #nutrogena #drpawpaw #no7 #discoverunder10k
by vicky_auldxo 8 years ago | via Instagram