Ne, tohle není zapomenutá fotka z března, bohužel. Tohle je fotka z neděle, kdy u nás bylo neskutečných 15 stupňů, poprchavalo a foukal studený vítr a jediná teplejší čepice, kterou Tobi ještě oblékne, je tahle zimní s ušima :) každopádně jsme měli na vík
by apacheee_cz 7 years ago | via Instagram



比起 粉絲 (oh 拜偷啦!) 更喜歡稱呼看我部落格的你為 讀者 ???? 開始寫 #澳洲 #珀斯 的遊記了, 再不寫就一年了... #yorkwa #yorkwesternaustralia . . #australia #perth #westernaustralia #love #instacool #travel #vacation #instatravel #instago #instagood #trip #holiday #photooftheday #instapassport #myt
by cestlajez 8 years ago | via Instagram