Dzień dobry w deszczowy poniedziałek ❤️ W sobotę znalazłam czas na zrobienie nowego manicure. Tym razem na paznokciach wylądował JEANS. Lakier o nazwie 165 Boyfriend Jeans od @semilac uwielbiam i moim zdaniem pięknie wygląda na paznokciach. Jestem w nim z
by enesteliablog 7 years ago | via Instagram


相信自己在國外支援⛵️ #護士節真快樂 #宜蘭縣運動會 #帆船 #sailboat #yolo #instagood #instalike #photooftheday #picoftheday #tagforlike #like #beautiful #taiwam #yilan
by smilebenjean 8 years ago | via Instagram