????Bang, bang ???? za mojo najbolj eko paletko rdečil za ustnice, v refilni reciklirni bambus embalaži. Ker je 100% naravna, veganska, s 5 različnimi odtenki in finiši (mat, satin, pearly), ker vsebuje ogledalo, priročen čopič za nanos, je lahko odlično
by sugarlove.blog 7 years ago | via Instagram

Pass by today we can help #createurplate???? ????The Licking #FINGALICKING???????? #miami #foodie #instagood #grilledlobster #miamifood ???????? #wya #pullup #howdoyouwantit #wtf #where'sthefood #fie #lobster #mobster #friedchicken MIAMI GARDENS THE LICKING #FIN
by thelickingmiamigardens 8 years ago | via Instagram