Někdy tak nějak cítíme, že nás někde v dálce čeká jez. Někdy dokonce slyšíme tu burácející vodu a máme obavu, jestli ho zvládneme překonat. Ale když přijdeme blíž, zjistíme, že se ten jez dá bez větších problémů přejít. I když se nám třeba při tom tou led
by abych.nezapomnela 7 years ago | via Instagram

#ThrowbackThursday The amazing ???? ???? by Hungarian chain Don Pepe. I just loved it and want back! ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

A full packed chicken burger from McDonald's. What else do you need on a day like this? ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

Some amazing KFC chicken salad with teriyaki sauce for today ????
by erahurka 8 years ago | via Instagram