Czasami brakuje słów aby opisać, buzujące emocje. Tak było kiedy skończyłam, czytać książkę ,,Niebo na własność". Czułam się jakby ktoś wyrwał mi serce, rozerwał je na strzępy i oddał, mówiąc ,,a teraz sobie radź". Niesamowicie piękna historia o miłości r
by czytamitu 7 years ago | via Instagram

Kolorowy talerz ze sprężystym spaghetti, słodką fasolą i kremowym, oliwnym sosem. By to przygotować potrzebujesz tylko jednego garnka. Nie mogło być prościej! ???? ???????? link w bio . . . #spahgetti #italianstyle #vegan #pasta #veganpasta #veganfood #fo
by wegannerdblog 8 years ago | via Instagram

All smiles at the beach! #mymyrtlebeach AD
by alikirbymn 8 years ago | via Instagram