Tak a docestovali sme šťastne do Rovijn..plné auto ľudí..pridala sa k nám totiž mamina s kamoškou..ale dali sme to..veci nám pomaly vyskakovali z auta, ale kde je vôla, tam je cesta..správne? Dovolenka part 2 začína ❤❤❤ ????@petraweingart * * * * * * * *
by romilikes 7 years ago | via Instagram