Na zdjęciu moje pozycje obowiązkowe, do przeczytania w wakacje ????
Tak jest! Biorę udział w wyzwaniu PRZECZYTAM CAŁY SZKLANY TRON W WAKACJE! ????
Kto też zamierza wziąć udział? A może już dawno po lekturze? Dajcie znać w komentarzach ????
A jutro kolejna
E esse tempinho de início de verão ehn!
初夏の季節が一番好き!