Co by to bylo za týden, kdybychom vám nehlásili další úspěch našeho předsedy...???? Tentokrát zazářil na ceně starosty na Střelnici Kluky u Kutné Hory nástřelem 23 25 a finálovým sestřelením 21 asfaltových holubů na jednu ránu, za což mu navzdory konku
by strelcicl 7 years ago | via Instagram