wczorajszy, wieczorny wypad w górki zasponsorował mi śniadanie ;) jestem wdzięczna za to, że 15 minut od mojego domu mam tak piękne widoki. jestem wdzięczna za to, że mam ludzi, którzy mi to pokazują... <3 cudownego wtorku! #sandrynkahandmade #breakfast
by sandrynkahandmade 7 years ago | via Instagram