W dniu sesji narzeczeńskiej uśmiech nie schodził mi z twarzy.Fotograf kazał nam po prostu zajmować się sobą. Nic nie było w stanie zepsuć mi humoru, czułam się jakbym była tam tylko ja i Karol. Dzisiaj otwierając aplikację odliczającą do ślubu zobaczyłam
by pozytywnie_zblogowana 7 years ago | via Instagram