Pogoda za oknem nie nastraja pozytywnie i trzeba sobie jakoś ten czas osłodzić. Do kawki dzisiaj ciasto z borówkami i kruszonką ???????????? A Wy jak sobie umilacie ten deszczowy czas? #czwartek #padadeszcz #angielskapogoda #ciastozborówkami #kawa #coffee
by o_kosmetykach_i_nie_tylko 7 years ago | via Instagram


相信自己在國外支援⛵️ #護士節真快樂 #宜蘭縣運動會 #帆船 #sailboat #yolo #instagood #instalike #photooftheday #picoftheday #tagforlike #like #beautiful #taiwam #yilan
by smilebenjean 8 years ago | via Instagram