z prezentowanego na tacy (zakupionej w ogrodniczym) stosu, choć to chyba za duże słowo????, do przeczytania został tylko jeden tytuł - Muszę to wiedzieć. reszta zakończona☺☺☺ oczywiście Żmijowisko najlepsze. reszta - zostaje w tyle???????????? tak to bywa
by ksiazkimalgoski 7 years ago | via Instagram


Nike Air Max 97 x Sweat Kappa ???? Rendez-vous chez @hypeamiens ou sur thehypestore.com ! #nike #nikeshoes #airmax97 #nikeairmax #sneakers #sneakersaddict #kappa #hype #amiens #instagood
by hypeamiens 8 years ago | via Instagram