O plaja cândva sălbatică, Plaja Midia are de acum șezlonguri și umbrele. Acestea au înlocuit mașinile parcate in buza marii. S-ar părea că șoferii au înțeles că nu au voie sa intre cu autovehiculele pe plaja... #vara #summer #beach #plaja #mareaneagra #bl
by boggyct 7 years ago | via Instagram

5x beef 5x cheddar 5x bacon 5x joy ????????????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram

Red alert ⚠
by erahurka 8 years ago | via Instagram

????????
by erahurka 8 years ago | via Instagram